راهنمای خرید

راهنمای خرید

 راهنمای خرید از سایت تدابیر صنعت پمپ آوین

پمپ آب یکی از ملزوماتی است که برای کاربری‌های مختلف و در عین حال پرتوان یا کم توان، در بخش تاسیسات ساختمان‌های مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرد.بهترین پمپ آب، لزوما گران قیمت‌ترین آن‌ها نیست. برای خرید بهترین پمپ آب، ابتدا باید نیازهای خود را به دقت شناسایی کرده تا بتوان محصولی مطابق با آن‌ها جستجو کرده و خریداری کرد.
خریداران محترم با مراجعه به سایت آوین پمپ، می‌توانند با کسب اطلاعات کامل درباره محصولات پمپ آب و دریافت و مقایسه قیمت‌ها، مقالات مختلف جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با پمپ‌ها؛ پرداختی امن را تجربه کرده و از ضمانت بازگشت کالا نیز برخوردار شوند. آوین پمپ سفارشات را به تمام نقاط کشور ارسال خواهد کرد.


 امکان مشاوره رایگان  قبل خرید انواع پمپ

علاقه‌مندان جهت خرید پمپ آب می‌توانند با بهره‌مند شدن از مشاوره  رایگان خرید پمپ آب؛ انتخابی سنجیده و بدون خطا به لحاظ برند، کیفیت و کارایی داشته باشند و جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس  ۰۲۱-۳۳۹۷۵۶۰۳ ۰۲۱-۳۳۹۷۵۶۰۴ ۰۲۱-۳۳۹۴۲۶۴۰  و یا با مراجعه به آدرس سایت avinpump.com و با کمک‌گیری از مقالات سایت و با استفاده از برنامه تخصصی انتخاب پمپ که توسط شرکت آوین پمپ طراحی گردیده‌است، محصول پمپ آب مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. 


ثبت و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات ارسال می‌شوند. آوین پمپ به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد. در صورت بروز مشکل در پرداخت نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالاها یا انصراف مشتری، چنانچه مبلغی به حساب آوین پمپ واریز شده باشد، مبلغ پرداخت شده طی دو روزکاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. 


ضمانت اصالت کالا

کاربران سایت مطمئن باشند که کالاهای دارای بسته بندی فابریک و برچسب معتبر که هیچگونه دخل و تصرفی در آنها صورت نگرفته را از آوین پمپ خریداری و دریافت می نمایند.آوین پمپ اصالت همه کالاهایش را تضمین و همۀ آن‌ها را با گارانتی معتبر شرکتی عرضه می‌کند. در سایت آوین پمپ ، قیمت های تضمین شده هر محصول همراه با گارانتی اصلی کالا، جهت ایجاد حس خوب خرید بهینه و هوشمند برای شما کاربران و مشتریان عزیز ارائه گردیده است.


پرداخت به صورت اینترنتی

همگی کاربران سایت آوین پمپ می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه امن اینترنتی انواع بانک ها در سایت آوین پمپ هزینه سفارش خود را  پس از تایید قیمت به صورت آنلاین پرداخت  نمایند. با توجه به اینکه پرداخت اینترنتی سبب ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود، کاربرانی که پرداخت خود را به صورت اینترنتی و از طریق یکی از درگاه های بانکی امن آوین پمپ انجام دهند، در صورتی که سفارشات آنها حداقل ۳ ساعت پیش از پایان ساعات کاری شرکت ثبت گردد کارشناسان سایت آوین پمپ طی همان روز هماهنگی های لازم را انجام میدهند. همچنین در صورت ثبت سفارش اینترنتی در خارج از زمان اداری، کارشناسان آوین پمپ حداکثر طی ۲۴ ساعت کاری جهت هماهنگی های لازم با شخص سفارش دهنده تماس حاصل می نمایند.