قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات وب سایت تدابیر صنعت پمپ آوین


  آوین پمپ و سایر خدمات ارائه شده توسط این شرکت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین شرکت آوین پمپ از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود . 

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های شرکت آوین پمپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های آوین پمپ تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات شرکت آوین پمپ استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به شرکت آوین پمپ ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که شرکت‌ آوین پمپ به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، این آدرس ایمیل و تلفن‌های مرجع رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت آوین پمپ از طریق آنها صورت می‌گیرد.
آوین پمپ به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفين غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حريم شخصی کاربران دفاع کند. خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد.
شرکت آوین پمپ در نظر دارد تا با به روز ترین مقالات داخلی و خارجی ذهن کاربران را از خرید انواع پمپ های آبرسانی جهت سهولت در خرید باز کند.  دسترسی به خدمات از اولویت‌های کاری این شرکت می‌باشد.
از نظر حقوقی، در معاملات سایت آوین پمپ به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می ِشوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت آوین پمپ درج نموده است.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال خواهد بود. مکان تحویل کالا درب انبار شرکت آوین پمپ و یا دفتر مرکزی شرکت واقع در خیابان سعدی جنوبی می‌باشد و چنانچه خریدار تمایل به ارسال کالا توسط شرکت آوین پمپ را داشته باشد، هزینه حمل و بارگیری به عهده مشتری می‌باشد و در این راستا فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا، سفارش را به محل تعیین شده توسط خریدار ارسال نماید. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این شرکت هزینه‌های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.  سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید
خریدار در هنگام خرید به دو روش می‌تواند خرید خود را به سرانجام برساند : 
روش پرداخت اینترنتی: این روش ساده ترین راه در هنگام خرید می‌باشد. در این روش خریدار به طور مستقیم جنس خود را خریداری کرده و پرداخت را به صورت آنلاین انجام می‌دهد.
روش پرداخت کارت به کارت: خریدارانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه های بانکی تعیین شده در سایت را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه های پرداخت اینترنتی سایت شرکت آوین پمپ به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و آوین پمپ پیشنهاد می‌کند که از روش پرداخت اینترنتی جهت پرداخت استفاده نمایید.

 

شماره حساب  274046039 

شماره شبا  IR190130100000000274046039

 شماره کارت 5894637000072519

 

بانک رفاه به نام :  شرکت تدابیر صنعت پمپ آوین