انواع بوستر پمپ از لحاظ کاربرد

1399/18/02 674

انواع بوستر پمپ از لحاظ کاربرد:‌

انواع بوستر پمپ آب به سه دسته کلی تقسیم می شوند :‌

  • بوستر پمپ آبرسانی
  • بوستر پمپ آتش نشانی
  • بوستر پمپ آبیاری

1-1 کاربرد بوستر پمپ آبرسانی جهت حفظ و تثبیت فشار آب در مصارف خانگی و صنایع صنعتی نظیر بیمارستان ها و صنایع مواد غذایی می باشد که اغلب بوستر پمپ های آبرسانی به صورت دور متغیر جهت کاهش مصرف برق و کاهش استهلاک پمپ ها و لوله کشی ها انتخاب می شوند.

یکی دیگر از مزایای بوستر پمپ دور متغیر می توان به سر و صدای پایین آن در هنگام کار اشاره کرد.

2-1 کاربرد بوستر پمپ آتش نشانی جهت اطفاء حریق در ساختمان های مسکونی ، کارخانجات رنگ سازی، کارخانجات کاغذ و کارتن سازی و صنایعی از این قبیل می باشد.

از لحاظ عملکرد ، بوستر پمپ آتش نشانی به صورت دور ثابت انتخاب و تهیه می شود که این نکته جزء الزامات در تهیه پکیج بوستر پمپ آتش نشانی می باشد.

3-1 کاربرد بوستر پمپ آبیاری، جهت پمپاژ و انتقال آب به مزارع کشاورزی با برنامه زمانبندی منظم جهت استارت پمپ ها و شروع به آبیاری در مصارف کشاورزی توسط تایمر به صورت اتوماتیک و یا توسط عامل انسانی می باشد.

در این مقاله سعی بر این شد که خلاصه ای از بوستر پمپ آب و کاربرد آن توضیح داده شود و چنانچه تمایل به توضیح بیشتر و جامع تر داشتید ،‌می توانید با کلیک بر روی همین لینک مطالب مفید تری در خصوص بوستر پمپ آب کسب نمایید.

همچنین شما مصرف کننده گرامی جهت مشاوره رایگان و انتخاب و خرید بوستر پمپ آب متناسب با نیاز خود می توانید با کارشناسان شرکت آوین پمپ در تماس باشید.